Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53347544・Werferova 6, 04001 Košice - mestská časť Juh・Založené 2021
Obrat 2025
50 tis. €
+1,6 %Zisk 2025
560 €
−48 %Aktíva
10 tis. €
+7,8 %Vlastný kapitál
8 182 €
+7,3 %Zadlženosť
18,5 %
+0,3 ppHrubá marža
29,4 %
+1,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,1 %
−1,1 ppZisk / výnosy
ROA
5,6 %
−6,0 ppRentabilita aktív
ROE
6,8 %
−7,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,41
−1,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
900 €
−36 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
37,8 %
+14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 182 €
+7,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 43 tis. € | 45 tis. € | 49 tis. € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 435 € | 12 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 43 tis. € | 45 tis. € | 49 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 818 € | 438 € | 1 074 € | 560 € |
| Daň z príjmov | 145 € | 77 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 216 € | 8 101 € | 9 314 € | 10 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 216 € | 8 101 € | 9 314 € | 10 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 765 € | 2 720 € | 690 € | 2 900 € |
| Finančné účty | 451 € | 5 381 € | 8 624 € | 7 138 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 216 € | 8 101 € | 9 314 € | 10 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 110 € | 6 549 € | 7 623 € | 8 182 € |
| Základné imanie | 1 250 € | 1 250 € | 1 250 € | 1 250 € |
| HV minulých rokov | 3 917 € | 4 736 € | 5 174 € | 6 247 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 818 € | 438 € | 1 074 € | 560 € |
| Záväzky | 2 106 € | 1 552 € | 1 691 € | 1 856 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 106 € | 1 552 € | 1 691 € | 1 856 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Krčava 60, 07251 Krčava, Slovenská republika
Adresa Krymská 3879/1, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.