Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53362233・Ďurkova 12, 94901 Nitra・Založené 2020
Obrat 2024
34 tis. €
−23 %Zisk 2024
2 607 €
+144 %Aktíva
72 tis. €
+4,4 %Vlastný kapitál
6 985 €
+60 %Zadlženosť
90,4 %
−3,3 ppHrubá marža
9,0 %
+6,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,7 %
+5,2 ppZisk / výnosy
ROA
3,6 %
+2,1 ppRentabilita aktív
ROE
37,3 %
+13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,11
+3,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 067 €
+144 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 985 €
+60 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
29,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 23 tis. € | 2 100 € | 44 tis. € | 34 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 848 € | 948 € | 1 258 € | 3 067 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 23 tis. € | 2 100 € | 44 tis. € | 34 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 391 € | 806 € | 1 069 € | 2 607 € |
| Daň z príjmov | 427 € | 142 € | 189 € | 460 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 23 tis. € | 25 tis. € | 69 tis. € | 72 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 23 tis. € | 25 tis. € | 69 tis. € | 72 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 23 tis. € | 25 tis. € | 69 tis. € | 61 tis. € |
| Finančné účty | 132 € | 132 € | 132 € | 11 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 23 tis. € | 25 tis. € | 69 tis. € | 72 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 503 € | 3 309 € | 4 378 € | 6 985 € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 112 € | 2 503 € | 3 309 € | 4 378 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 391 € | 806 € | 1 069 € | 2 607 € |
| Záväzky | 21 tis. € | 22 tis. € | 65 tis. € | 65 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 21 tis. € | 22 tis. € | 65 tis. € | 65 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Čeľadice 288, 95103 Čeľadice, Slovenská republika
Adresa Čeľadice 288, 95103 Čeľadice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.