Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53365488・Trenčianska Turná 3016, 91321 Trenčianska Turná・Založené 2020
Obrat 2025
403 tis. €
−8,5 %Zisk 2025
1 651 €
+245 %Aktíva
252 tis. €
+31 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+6,4 %Zadlženosť
89,1 %
+2,5 ppHrubá marža
36,9 %
+5,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,4 %
+0,7 ppZisk / výnosy
ROA
0,7 %
+1,2 ppRentabilita aktív
ROE
6,0 %
+10 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,39
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 571 €
+358 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
53,8 %
−192 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
66 tis. €
+8,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
85,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 564 tis. € | 406 tis. € | 440 tis. € | 399 tis. € |
| Pridaná hodnota | 192 tis. € | 86 tis. € | 139 tis. € | 148 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 564 tis. € | 406 tis. € | 440 tis. € | 403 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 67 tis. € | −34 tis. € | −1 140 € | 1 651 € |
| Daň z príjmov | 18 tis. € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 18 tis. € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 292 tis. € | 234 tis. € | 192 tis. € | 252 tis. € |
| Neobežný majetok | 20 tis. € | 37 tis. € | 26 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 20 tis. € | 37 tis. € | 26 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 270 tis. € | 194 tis. € | 164 tis. € | 235 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 206 tis. € | 136 tis. € | 155 tis. € | 230 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 63 tis. € | 58 tis. € | 8 129 € | 5 070 € |
| Časové rozlíšenie | 2 004 € | 2 507 € | 2 624 € | 3 080 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 292 tis. € | 234 tis. € | 192 tis. € | 252 tis. € |
| Vlastné imanie | 93 tis. € | 27 tis. € | 26 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 21 tis. € | 55 tis. € | 21 tis. € | 20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 67 tis. € | −34 tis. € | −1 140 € | 1 651 € |
| Záväzky | 199 tis. € | 207 tis. € | 167 tis. € | 225 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 609 € | 1 005 € | 1 449 € | 1 880 € |
| Krátkodobé záväzky | 195 tis. € | 118 tis. € | 103 tis. € | 169 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 61 tis. € | 35 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 85 tis. € | 0 € | 19 tis. € |
| Rezervy | 2 947 € | 2 924 € | 1 604 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Hroznová 2657/18F, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Hroznová 2657/18F, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Vlárska 383/2H, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Progressive Design, s.r.o.
Trenčianska Turná 3016, 91321 Trenčianska Turná
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.