Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53370325・Preseľany 658, 95612 Preseľany・Založené 2020
Obrat 2025
107 tis. €
−15 %Zisk 2025
72 €
−98 %Aktíva
126 tis. €
+31 %Vlastný kapitál
26 tis. €
+0,3 %Zadlženosť
79,3 %
+6,3 ppHrubá marža
4,9 %
−4,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,1 %
−3,0 ppZisk / výnosy
ROA
0,1 %
−4,0 ppRentabilita aktív
ROE
0,3 %
−15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,51
+82 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 558 €
−69 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
95,4 %
+73 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
23 tis. €
+287 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
60,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 132 tis. € | 126 tis. € | 101 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 945 € | 17 tis. € | 12 tis. € | 4 953 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 132 tis. € | 126 tis. € | 107 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 577 € | 13 tis. € | 3 897 € | 72 € |
| Daň z príjmov | 278 € | 3 454 € | 1 105 € | 1 486 € |
| Daň z príjmov splatná | 278 € | 3 454 € | 1 105 € | 1 486 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 93 tis. € | 97 tis. € | 126 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 164 € | 4 164 € | 38 tis. € | 60 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 164 € | 4 164 € | 38 tis. € | 60 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 89 tis. € | 58 tis. € | 67 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 15 tis. € | 4 812 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 756 € | 11 tis. € | 22 tis. € | 8 410 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 283 € | 78 tis. € | 21 tis. € | 54 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 93 tis. € | 97 tis. € | 126 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 255 € | 22 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 195 € |
| HV minulých rokov | 2 678 € | 4 256 € | 17 tis. € | 21 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 577 € | 13 tis. € | 3 897 € | 72 € |
| Záväzky | 6 948 € | 71 tis. € | 71 tis. € | 100 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 948 € | 71 tis. € | 71 tis. € | 44 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 56 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Preseľany 658, 95612 Preseľany, Slovenská republika
Adresa Preseľany 658, 95612 Preseľany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.