Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53372271・Máchova 31A, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice・Založené 2020
Obrat 2025
5 179 €
Zisk 2025
−274 €
+45 %Aktíva
5 235 €
−4,1 %Vlastný kapitál
4 772 €
−5,4 %Zadlženosť
8,8 %
+1,3 ppHrubá marža
3,5 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-5,3 %
Zisk / výnosy
ROA
-5,2 %
+3,9 ppRentabilita aktív
ROE
-5,7 %
+4,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,40
−4,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
66 €
+142 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
515,2 %
+733 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 895 €
−4,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 906 € | 0 € | 0 € | 5 179 € |
| Pridaná hodnota | 1 509 € | −465 € | −72 € | 183 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 906 € | 0 € | 0 € | 5 179 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 313 € | −651 € | −496 € | −274 € |
| Daň z príjmov | 112 € | 102 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 749 € | 5 715 € | 5 458 € | 5 235 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 749 € | 5 715 € | 5 458 € | 5 235 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 430 € | 3 430 € | 3 430 € | 3 430 € |
| Finančné účty | 2 319 € | 2 285 € | 2 028 € | 1 805 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 749 € | 5 715 € | 5 458 € | 5 235 € |
| Vlastné imanie | 5 517 € | 5 542 € | 5 046 € | 4 772 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −796 € | 1 127 € | 476 € | −20 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 313 € | −651 € | −496 € | −274 € |
| Záväzky | 232 € | 173 € | 412 € | 463 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 112 € | 101 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 120 € | 72 € | 72 € | 123 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Máchova 31, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Máchova 31, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
IZOVEL, s. r. o.
Máchova 31A, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.