Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53376455・29. augusta 19, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2020
Obrat 2025
835 tis. €
+835 067 %Zisk 2025
122 tis. €
+1 652 %Aktíva
2,09 mil. €
+35 %Vlastný kapitál
93 tis. €
+432 %Zadlženosť
95,5 %
−6,3 ppHrubá marža
18,7 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,6 %
+7 846 ppZisk / výnosy
ROA
5,8 %
+6,3 ppRentabilita aktív
ROE
130,1 %
+102 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,34
−29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
146 tis. €
+2 052 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
16,9 %
+21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,19 mil. €
+10 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 835 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 136 € | −51 tis. € | −2 500 € | 156 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 100 € | 835 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 993 € | −99 tis. € | −7 831 € | 122 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 25 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 959 tis. € | 874 tis. € | 1,55 mil. € | 2,09 mil. € |
| Neobežný majetok | 950 tis. € | 863 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 950 tis. € | 863 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 928 € | 11 tis. € | 1,55 mil. € | 2,09 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 1,53 mil. € | 1,83 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 308 € | 3 522 € | 3 406 € | 111 tis. € |
| Finančné účty | 7 620 € | 7 331 € | 18 tis. € | 145 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 959 tis. € | 874 tis. € | 1,55 mil. € | 2,09 mil. € |
| Vlastné imanie | −19 tis. € | −205 tis. € | −28 tis. € | 93 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −21 tis. € | −111 tis. € | −25 tis. € | −33 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 993 € | −99 tis. € | −7 831 € | 122 tis. € |
| Záväzky | 978 tis. € | 1,08 mil. € | 1,58 mil. € | 1,99 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 28 tis. € | 76 tis. € | 109 tis. € | 1,1 mil. € |
| Krátkodobé záväzky | 1 200 € | 2 696 € | 470 tis. € | 894 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 100 € | 100 € | 100 € | 100 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Sládkovičova 855/1, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Slovinská 5, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Kozia, 25, 811 03,
Adresa Sládkovičova 1, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Staré Grunty 264, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Slovinská 5, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Heydukova 23, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Padus avium s.r.o.
29. augusta 19, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.