Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53379543・Jasenica 319, 018 17 Jasenica・Založené 2020
Obrat 2024
93 tis. €
+94 %Zisk 2024
−81 tis. €
−2 357 %Aktíva
109 tis. €
−25 %Vlastný kapitál
597 €
−70 %Zadlženosť
99,5 %
+0,8 ppHrubá marža
-8,2 %
−41 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-87,4 %
−81 ppZisk / výnosy
ROA
-74,9 %
−73 ppRentabilita aktív
ROE
-13 636,9 %
−13 472 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,30
+77 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−80 tis. €
−2 328 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,2 %
−1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−76 tis. €
+36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
117,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 22 tis. € | 43 tis. € | 48 tis. € | 77 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 619 € | 2 495 € | 16 tis. € | −6 331 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 22 tis. € | 43 tis. € | 48 tis. € | 93 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 295 € | −3 394 € | −3 314 € | −81 tis. € |
| Daň z príjmov | −299 € | 0 € | 0 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | −299 € | 0 € | 0 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 59 tis. € | 85 tis. € | 144 tis. € | 109 tis. € |
| Neobežný majetok | 45 tis. € | 64 tis. € | 120 tis. € | 76 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 45 tis. € | 64 tis. € | 120 tis. € | 76 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 21 tis. € | 24 tis. € | 32 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 1 948 € | 3 614 € | 1 363 € | 2 589 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 968 € | 6 208 € | 1 777 € | 8 087 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 330 € | 11 tis. € | 21 tis. € | 22 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 59 tis. € | 85 tis. € | 144 tis. € | 109 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 713 € | 5 319 € | 2 008 € | 597 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 1 418 € | 3 713 € | 322 € | −2 991 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 295 € | −3 394 € | −3 314 € | −81 tis. € |
| Záväzky | 51 tis. € | 79 tis. € | 142 tis. € | 108 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 51 tis. € | 79 tis. € | 142 tis. € | 108 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Jasenica 319, 01817 Jasenica, Slovenská republika
Adresa Jasenica 319, 01817 Jasenica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.