Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53403584・Lermontovova 3, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2020
Obrat 2025
9 327 €
−11 %Zisk 2025
2 141 €
+165 %Aktíva
53 tis. €
−6,0 %Vlastný kapitál
53 tis. €
+4,2 %Zadlženosť
1,0 %
−9,7 ppHrubá marža
83,5 %
+16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
23,0 %
+15 ppZisk / výnosy
ROA
4,0 %
+2,6 ppRentabilita aktív
ROE
4,1 %
+2,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
17,90
+131 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 481 €
+116 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,7 %
−16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 485 €
+41 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
56,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 41 tis. € | 20 tis. € | 10 tis. € | 9 327 € |
| Pridaná hodnota | 30 tis. € | 12 tis. € | 7 002 € | 7 789 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 41 tis. € | 20 tis. € | 10 tis. € | 9 327 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 24 tis. € | 7 059 € | 809 € | 2 141 € |
| Daň z príjmov | 4 280 € | 1 275 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 47 tis. € | 62 tis. € | 57 tis. € | 53 tis. € |
| Neobežný majetok | 32 tis. € | 56 tis. € | 51 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 32 tis. € | 56 tis. € | 51 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 5 430 € | 6 116 € | 7 928 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 130 € | 58 € | 15 € | 0 € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 5 372 € | 6 101 € | 7 928 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 47 tis. € | 62 tis. € | 57 tis. € | 53 tis. € |
| Vlastné imanie | 43 tis. € | 50 tis. € | 51 tis. € | 53 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 13 tis. € | 37 tis. € | 44 tis. € | 45 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 24 tis. € | 7 059 € | 809 € | 2 141 € |
| Záväzky | 4 331 € | 12 tis. € | 6 089 € | 543 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 331 € | 6 682 € | 789 € | 443 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Dúbravská 853/10, 97242 Lehota pod Vtáčnikom, Slovenská republika
Adresa Čelakovského 1402/5, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Dúbravská 853/10, 97242 Lehota pod Vtáčnikom, Slovenská republika
Adresa Čelakovského 1402/5, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Aucta s.r.o.
Lermontovova 3, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.