Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

L&Art, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 53405188Dunajská 8, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré MestoZaložené 2020

Obrat 2025

23 tis. €

+4,1 %
IČO
53405188
DIČ
2121370548
IČ DPH
SK2121370548, podľa §7a, registrácia od pondelok 25. júla 2022
Sídlo
L&Art, s. r. o.Dunajská 8 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Dátum vzniku
streda 25. novembra 2020
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/149014/B

Zisk 2025

−9 392 €

−152 %

Aktíva

6 554 €

−75 %

Vlastný kapitál

12 tis. €

−44 %

Zadlženosť

-84,6 %

−104 pp

Hrubá marža

23,6 %

+4,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−152 %
−54 €4 646 €7 023 €8 604 €−3 728 €−9 392 €202020212022202320242025

Tržby

+5,0 %
1 200 €31 tis. €29 tis. €44 tis. €22 tis. €23 tis. €202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-40,1 %

−24 pp

Zisk / výnosy

ROA

-143,3 %

−129 pp

Rentabilita aktív

ROE

-77,6 %

−60 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

-0,73

−102 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−8 887 €

−166 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-5,7 %

+5,9 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

16 tis. €

−40 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

81,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

1 200 €202032 tis. €202130 tis. €202244 tis. €202322 tis. €202423 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru29 tis. €44 tis. €22 tis. €23 tis. €
Pridaná hodnota11 tis. €11 tis. €4 174 €5 493 €
Výnosy z hospodárskej činnosti30 tis. €44 tis. €22 tis. €23 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení7 023 €8 604 €−3 728 €−9 392 €
Daň z príjmov1 817 €1 941 €386 €505 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok6 554 €

Pasíva

  • Vlastné imanie12 tis. €
  • Záväzky−5 545 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom25 tis. €36 tis. €27 tis. €6 554 €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok25 tis. €36 tis. €27 tis. €6 554 €
Zásoby9 893 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky15 tis. €27 tis. €23 tis. €0 €
Krátkodobé pohľadávky81 €3 130 €0 €500 €
Finančné účty307 €5 909 €3 443 €6 054 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky25 tis. €36 tis. €27 tis. €6 554 €
Vlastné imanie17 tis. €25 tis. €21 tis. €12 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov4 360 €11 tis. €20 tis. €16 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení7 023 €8 604 €−3 728 €−9 392 €
Záväzky8 751 €10 tis. €5 116 €−5 545 €
Dlhodobé záväzky93 €1 332 €1 131 €1 100 €
Krátkodobé záväzky3 548 €4 838 €648 €−8 985 €
Bankové úvery dlhodobé4 930 €4 020 €3 180 €2 340 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €7 €0 €
Rezervy180 €160 €150 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

12 €1 889 €1 817 €1 941 €386 €505 €202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

5 registrovaných činností

  • dizajnérske činnostiPlatné od streda 25. novembra 2020
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 25. novembra 2020
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od streda 25. novembra 2020
  • textilná výrobaPlatné od streda 25. novembra 2020
  • vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske prácePlatné od streda 25. novembra 2020

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 25. novembra 2020

    Adresa Chmeľnica 79, 06401 Chmeľnica, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 25. novembra 2020

    Adresa Chmeľnica 79, 06401 Chmeľnica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/149014/B
Hlavná činnosť
Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
L&Art, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

L&Art, s. r. o.

Dunajská 8, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.