Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53407164・Andovská 10309/27, 94002 Nové Zámky・Založené 2020
Obrat 2025
9 500 €
+91 %Zisk 2025
2 426 €
+78 %Aktíva
7 943 €
+49 %Vlastný kapitál
7 282 €
+50 %Zadlženosť
8,3 %
−0,5 ppHrubá marža
48,5 %
−17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
25,5 %
−1,9 ppZisk / výnosy
ROA
30,5 %
+4,9 ppRentabilita aktív
ROE
33,3 %
+5,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,11
+42 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 766 €
+62 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,3 %
−7,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 450 €
+53 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
114,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 860 € | 3 320 € | 4 972 € | 9 500 € |
| Pridaná hodnota | 1 577 € | 2 024 € | 3 263 € | 4 609 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 860 € | 3 320 € | 4 972 € | 9 500 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 157 € | 338 € | 1 365 € | 2 426 € |
| Daň z príjmov | 28 € | 60 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 274 € | 3 736 € | 5 325 € | 7 943 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 274 € | 3 736 € | 5 325 € | 7 943 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 274 € | 3 736 € | 5 325 € | 7 943 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 274 € | 3 736 € | 5 325 € | 7 943 € |
| Vlastné imanie | 3 125 € | 3 491 € | 4 856 € | 7 282 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 032 € | −1 847 € | −1 509 € | −144 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 157 € | 338 € | 1 365 € | 2 426 € |
| Záväzky | 149 € | 245 € | 469 € | 661 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 149 € | 245 € | 469 € | 493 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 168 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Tichá 9475/8, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Andovská 10309/27, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Andovská 10309/27, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.