Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53408799・Jarná 2604/10, 01001 Žilina・Založené 2020
Obrat 2023
0 €
−100 %Zisk 2023
0 €
+100 %Aktíva
7 791 €
+0,0 %Vlastný kapitál
1 333 €
+0,0 %Zadlženosť
82,9 %
Hrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
0,0 %
+1,1 ppRentabilita aktív
ROE
0,0 %
+6,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,21
+0,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
0 €
+100 %Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
1 333 €
+0,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-99,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
1 186 €
+0,0 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 13 tis. € | 26 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | −3 115 € | 26 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 13 tis. € | 26 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −159 € | −3 422 € | −86 € | 0 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 841 € | 3 603 € | 7 791 € | 7 791 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 841 € | 3 603 € | 7 791 € | 7 791 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 3 267 € | −4 476 € | −4 476 € |
| Finančné účty | 4 841 € | 336 € | −1 186 € | −1 186 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 841 € | 3 603 € | 7 791 € | 7 791 € |
| Vlastné imanie | 4 841 € | 1 419 € | 1 333 € | 1 333 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −159 € | −3 581 € | −3 667 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −159 € | −3 422 € | −86 € | 0 € |
| Záväzky | 0 € | 2 184 € | 6 458 € | 6 458 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 2 184 € | 6 458 € | 6 458 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Fort Cambridge, SLM3875 Sliema, Maltská republika
Adresa Jarná 2604/10, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jarná 2604/10, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Fort Cambridge, SLM3875 Sliema, Maltská republika
Adresa Jarná 2604/10, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jarná 2604/10, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.