Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53408861・Moyzesova 29, 966 22 Lutila・Založené 2020
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−1 124 €
−14 %Aktíva
3 734 €
−23 %Vlastný kapitál
3 394 €
−25 %Zadlženosť
9,1 %
+2,1 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-30,1 %
−9,9 ppRentabilita aktív
ROE
-33,1 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,06
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−784 €
−22 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-43,4 %
+9,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 080 €
−16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-28,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 29 tis. € | 11 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 22 tis. € | 6 957 € | 0 € | −150 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 29 tis. € | 11 tis. € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 5 318 € | −983 € | −1 124 € |
| Daň z príjmov | 3 210 € | 966 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 20 tis. € | 14 tis. € | 4 857 € | 3 734 € |
| Neobežný majetok | 1 930 € | 1 391 € | 853 € | 314 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 930 € | 1 391 € | 853 € | 314 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 13 tis. € | 4 004 € | 3 420 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 494 € | 1 270 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 11 tis. € | 4 004 € | 3 420 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 20 tis. € | 14 tis. € | 4 857 € | 3 734 € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 11 tis. € | 4 517 € | 3 394 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | −982 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 5 318 € | −983 € | −1 124 € |
| Záväzky | 3 210 € | 3 307 € | 340 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 210 € | 3 307 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Mokrohájska cesta 3665/10, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Mokrohájska cesta 3665/10, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Mokrohájska cesta 3665/10, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Mokrohájska cesta 3665/10, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Mokrohájska cesta 3665/10, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.