Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53410017・Ružový Háj 1373/45, 929 01 Dunajská Streda・Založené 2020
Obrat 2025
50 tis. €
+431 %Zisk 2025
−1 017 €
−227 %Aktíva
14 tis. €
−54 %Vlastný kapitál
9 746 €
−9,5 %Zadlženosť
31,1 %
−34 ppHrubá marža
10,2 %
−1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,0 %
−11 ppZisk / výnosy
ROA
-7,2 %
−9,8 ppRentabilita aktív
ROE
-10,4 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,22
−40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−677 €
−159 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-50,2 %
−80 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 746 €
−61 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 500 € | 9 420 € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 125 € | −642 € | 1 142 € | 5 106 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 28 tis. € | 500 € | 9 420 € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 103 € | −642 € | 802 € | −1 017 € |
| Daň z príjmov | 901 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 9 899 € | 31 tis. € | 14 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 9 899 € | 31 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 850 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 655 € | 9 899 € | 31 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 9 899 € | 31 tis. € | 14 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 9 962 € | 11 tis. € | 9 746 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 € | 5 104 € | 4 462 € | 5 263 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 103 € | −642 € | 802 € | −1 017 € |
| Záväzky | 901 € | −63 € | 20 tis. € | 4 395 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 14 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 901 € | −63 € | 5 690 € | 4 395 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
35 registrovaných činností
Adresa Klačno 2001/37, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Klačno 4988/15, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Estónska 5222/58, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Osuského 1647/20, 85103 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Klačno 2001/37, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Klačno 4988/15, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Estónska 5222/58, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Osuského 1647/20, 85103 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Maklérsky inštitút s. r. o.
Ružový Háj 1373/45, 929 01 Dunajská Streda
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.