Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53421523・Syslia 46, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2020
Obrat 2025
132 tis. €
+30 %Zisk 2025
−4 399 €
+91 %Aktíva
10,2 mil. €
+0,6 %Vlastný kapitál
10,12 mil. €
−0,0 %Zadlženosť
0,8 %
+0,6 ppHrubá marža
72,5 %
+36 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,3 %
+46 ppZisk / výnosy
ROA
-0,0 %
+0,5 ppRentabilita aktív
ROE
-0,0 %
+0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,54
+278 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 439 €
+93 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-27,9 %
−26 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
203 tis. €
+325 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
39,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 48 tis. € | 71 tis. € | 100 tis. € | 131 tis. € |
| Pridaná hodnota | 34 tis. € | 63 tis. € | 36 tis. € | 95 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 48 tis. € | 71 tis. € | 102 tis. € | 132 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 132 tis. € | 72 tis. € | −51 tis. € | −4 399 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 11 tis. € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10,22 mil. € | 10,26 mil. € | 10,13 mil. € | 10,2 mil. € |
| Neobežný majetok | 9,85 mil. € | 10,15 mil. € | 10,07 mil. € | 9,98 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2,49 mil. € | 3,63 mil. € | 3,55 mil. € | 3,46 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 7,36 mil. € | 6,52 mil. € | 6,52 mil. € | 6,52 mil. € |
| Obežný majetok | 362 tis. € | 105 tis. € | 62 tis. € | 216 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 102 tis. € | 78 tis. € | 48 tis. € | 55 tis. € |
| Finančné účty | 260 tis. € | 26 tis. € | 14 tis. € | 161 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10,22 mil. € | 10,26 mil. € | 10,13 mil. € | 10,2 mil. € |
| Vlastné imanie | 10,1 mil. € | 10,17 mil. € | 10,12 mil. € | 10,12 mil. € |
| Základné imanie | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| HV minulých rokov | 9,96 mil. € | 10,09 mil. € | 10,16 mil. € | 10,11 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 132 tis. € | 72 tis. € | −51 tis. € | −4 399 € |
| Záväzky | 118 tis. € | 86 tis. € | 14 tis. € | 80 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 74 tis. € | 0 € | 67 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 117 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 220 € | 220 € | 285 € | 300 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Bzovícka 3173/24, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bzovícka 24, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bzovícka 24, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Mainvent s. r. o.
Syslia 46, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.