Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53423674・Demänovská cesta 474, 03101 Liptovský Mikuláš・Založené 2020
Obrat 2025
45 tis. €
−7,7 %Zisk 2025
−4 533 €
−252 %Aktíva
257 tis. €
−2,8 %Vlastný kapitál
55 tis. €
−7,6 %Zadlženosť
78,5 %
+1,1 ppHrubá marža
11,0 %
−12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-10,1 %
−16 ppZisk / výnosy
ROA
-1,8 %
−2,9 ppRentabilita aktív
ROE
-8,2 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,07
+3,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 193 €
−220 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-8,1 %
−23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−187 tis. €
+1,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
74,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 39 tis. € | 54 tis. € | 49 tis. € | 45 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 329 € | 20 tis. € | 11 tis. € | 4 932 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 41 tis. € | 55 tis. € | 49 tis. € | 45 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 084 € | 11 tis. € | 2 979 € | −4 533 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 677 € | 526 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 274 tis. € | 267 tis. € | 265 tis. € | 257 tis. € |
| Neobežný majetok | 259 tis. € | 252 tis. € | 250 tis. € | 243 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 259 tis. € | 252 tis. € | 250 tis. € | 243 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 1 065 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 232 € | 12 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Finančné účty | 6 386 € | 3 300 € | 1 739 € | 2 570 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 274 tis. € | 267 tis. € | 265 tis. € | 257 tis. € |
| Vlastné imanie | 470 € | 57 tis. € | 60 tis. € | 55 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −6 614 € | −4 530 € | 5 995 € | 8 974 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 084 € | 11 tis. € | 2 979 € | −4 533 € |
| Záväzky | 274 tis. € | 210 tis. € | 205 tis. € | 202 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 269 tis. € | 210 tis. € | 205 tis. € | 202 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 4 632 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Hviezdoslavova 29/80, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 29/80, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Galéria Jasná s. r. o.
Demänovská cesta 474, 03101 Liptovský Mikuláš
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.