Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

TGMA Construct s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 53428978Rozvojová 2, 040 11 Košice - mestská časť JuhZaložené 2020

Obrat 2025

60 tis. €

+282 %
IČO
53428978
DIČ
2121365906
IČ DPH
SK2121365906, podľa §4, registrácia od sobota 15. mája 2021
Sídlo
TGMA Construct s. r. o.Rozvojová 2 040 11 Košice - mestská časť Juh
Dátum vzniku
štvrtok 19. novembra 2020
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/50282/V

Zisk 2025

10 tis. €

+454 %

Aktíva

102 tis. €

+2,5 %

Vlastný kapitál

94 tis. €

+12 %

Zadlženosť

8,1 %

−8,1 pp

Hrubá marža

23,8 %

+9,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+454 %
6 598 €33 tis. €9 530 €28 tis. €1 878 €10 tis. €202020212022202320242025

Tržby

+282 %
7 762 €105 tis. €51 tis. €47 tis. €16 tis. €60 tis. €202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

17,3 %

+5,4 pp

Zisk / výnosy

ROA

10,2 %

+8,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

11,1 %

+8,8 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

10,42

+76 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

12 tis. €

+430 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

11,4 %

−3,9 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

77 tis. €

−2,6 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

50,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

7 762 €2020105 tis. €202174 tis. €202247 tis. €202316 tis. €202460 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru51 tis. €47 tis. €16 tis. €60 tis. €
Pridaná hodnota22 tis. €32 tis. €2 315 €14 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti74 tis. €47 tis. €16 tis. €60 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení9 530 €28 tis. €1 878 €10 tis. €
Daň z príjmov2 791 €4 849 €340 €1 342 €

Aktíva

  • Neobežný majetok16 tis. €
  • Obežný majetok86 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie94 tis. €
  • Záväzky8 247 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom53 tis. €102 tis. €100 tis. €102 tis. €
Neobežný majetok4 000 €4 000 €4 000 €16 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €12 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok4 000 €4 000 €4 000 €4 000 €
Obežný majetok49 tis. €98 tis. €96 tis. €86 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky35 tis. €51 tis. €59 tis. €39 tis. €
Finančné účty13 tis. €47 tis. €36 tis. €46 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky53 tis. €102 tis. €100 tis. €102 tis. €
Vlastné imanie54 tis. €82 tis. €84 tis. €94 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov39 tis. €49 tis. €76 tis. €78 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení9 530 €28 tis. €1 878 €10 tis. €
Záväzky−1 160 €20 tis. €16 tis. €8 247 €
Dlhodobé záväzky23 €23 €23 €23 €
Krátkodobé záväzky−1 183 €20 tis. €16 tis. €8 224 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 164 €6 037 €2 791 €4 849 €340 €1 342 €202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie237,1 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od štvrtok 19. novembra 2020
  • Fotografické službyPlatné od štvrtok 19. novembra 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 19. novembra 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od štvrtok 19. novembra 2020
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od štvrtok 19. novembra 2020
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od štvrtok 19. novembra 2020
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od štvrtok 19. novembra 2020
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od štvrtok 19. novembra 2020
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od štvrtok 19. novembra 2020
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedPlatné od štvrtok 19. novembra 2020

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 19. novembra 2020

    Adresa Wuppertálska 1405/27, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 19. novembra 2020

    Adresa Wuppertálska 1405/27, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Spoločnosti, v ktorých je firma spoločníkom

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/50282/V
Hlavná činnosť
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
TGMA Construct s. r. o.

Sídlo spoločnosti

TGMA Construct s. r. o.

Rozvojová 2, 040 11 Košice - mestská časť Juh

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.