Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53431910・Zeleninová 821/55, 851 10 Bratislava - mestská časť Jarovce・Založené 2021
Obrat 2025
1 500 €
Zisk 2025
664 €
+179 %Aktíva
7 958 €
+9,1 %Vlastný kapitál
5 691 €
+13 %Zadlženosť
28,5 %
−2,6 ppHrubá marža
73,3 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
44,3 %
Zisk / výnosy
ROA
8,3 %
+20 ppRentabilita aktív
ROE
11,7 %
+28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,51
+9,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 004 €
+300 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
33,9 %
+101 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 691 €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-50,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 005 € | 0 € | 0 € | 1 500 € |
| Pridaná hodnota | 156 € | −365 € | −419 € | 1 099 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 005 € | 0 € | 0 € | 1 500 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 58 € | −449 € | −843 € | 664 € |
| Daň z príjmov | 14 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 294 € | 7 814 € | 7 294 € | 7 958 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 294 € | 7 814 € | 7 294 € | 7 958 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 21 € | 66 € | 57 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 273 € | 7 748 € | 7 237 € | 7 958 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 294 € | 7 814 € | 7 294 € | 7 958 € |
| Vlastné imanie | 6 318 € | 5 869 € | 5 027 € | 5 691 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 760 € | 818 € | 370 € | −473 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 58 € | −449 € | −843 € | 664 € |
| Záväzky | 2 976 € | 1 945 € | 2 267 € | 2 267 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 976 € | 1 945 € | 2 267 € | 2 267 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Bieloruská 5214/35, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Svetlá 4220/1, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Bieloruská 5214/35, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Svetlá 4220/1, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Fast Grip s. r. o.
Zeleninová 821/55, 851 10 Bratislava - mestská časť Jarovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.