Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53448669・Malý Šariš 633, 080 01 Malý Šariš・Založené 2020
Obrat 2024
840 tis. €
−5,4 %Zisk 2024
32 tis. €
+39 %Aktíva
305 tis. €
+31 %Vlastný kapitál
157 tis. €
+25 %Zadlženosť
48,5 %
+2,4 ppHrubá marža
7,9 %
+1,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,8 %
+1,2 ppZisk / výnosy
ROA
10,4 %
+0,6 ppRentabilita aktív
ROE
20,2 %
+2,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,24
+45 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
43 tis. €
+23 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,5 %
−8,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
136 tis. €
+134 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
34,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 345 tis. € | 583 tis. € | 888 tis. € | 840 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 74 tis. € | 55 tis. € | 66 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 345 tis. € | 583 tis. € | 888 tis. € | 840 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 546 € | 60 tis. € | 23 tis. € | 32 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 995 € | 0 € | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 93 tis. € | 122 tis. € | 232 tis. € | 305 tis. € |
| Neobežný majetok | 43 tis. € | 40 tis. € | 67 tis. € | 58 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 43 tis. € | 40 tis. € | 67 tis. € | 58 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 51 tis. € | 82 tis. € | 165 tis. € | 246 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 16 tis. € | 4 297 € | 162 tis. € | 224 tis. € |
| Finančné účty | 35 tis. € | 77 tis. € | 3 129 € | 22 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 93 tis. € | 122 tis. € | 232 tis. € | 305 tis. € |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 70 tis. € | 125 tis. € | 157 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −407 € | 4 639 € | 97 tis. € | 120 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 546 € | 60 tis. € | 23 tis. € | 32 tis. € |
| Záväzky | 83 tis. € | 52 tis. € | 107 tis. € | 148 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 38 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 83 tis. € | 52 tis. € | 107 tis. € | 110 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Malý Šariš 633, 08001 Malý Šariš, Slovenská republika
Adresa Pohranice 514, 95102 Pohranice, Slovenská republika
Adresa Malý Šariš 633, 08001 Malý Šariš, Slovenská republika
Adresa Mostná 13, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.