Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53460456・Námestovo 1304, 02901 Námestovo・Založené 2021
Obrat 2024
25,3 mil. €
−0,8 %Zisk 2024
−6,15 mil. €
+14 %Aktíva
12,85 mil. €
−7,1 %Vlastný kapitál
1,96 mil. €
−37 %Zadlženosť
84,7 %
+7,2 ppHrubá marža
-6,1 %
+8,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-24,3 %
+3,7 ppZisk / výnosy
ROA
-47,9 %
+3,7 ppRentabilita aktív
ROE
-313,3 %
−84 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,15
−24 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6,15 mil. €
+14 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,1 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
853 tis. €
−71 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2 325,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 797 € | 10,8 mil. € | 24,78 mil. € | 25,65 mil. € |
| Pridaná hodnota | −1,32 mil. € | −4,12 mil. € | −3,69 mil. € | −1,55 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 785 € | 10,95 mil. € | 25,49 mil. € | 25,3 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1,98 mil. € | −5,77 mil. € | −7,14 mil. € | −6,15 mil. € |
| Daň z príjmov | −110 tis. € | 110 tis. € | 0 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 3 840 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,51 mil. € | 10,41 mil. € | 13,83 mil. € | 12,85 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,36 mil. € | 3,72 mil. € | 5,31 mil. € | 6,25 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,36 mil. € | 3,72 mil. € | 5,31 mil. € | 6,25 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,14 mil. € | 6,69 mil. € | 8,52 mil. € | 6,46 mil. € |
| Zásoby | 614 tis. € | 3,7 mil. € | 3,73 mil. € | 3,59 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 523 tis. € | 2,85 mil. € | 4,62 mil. € | 2,41 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 981 € | 141 tis. € | 170 tis. € | 464 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 140 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,51 mil. € | 10,41 mil. € | 13,83 mil. € | 12,85 mil. € |
| Vlastné imanie | −1,98 mil. € | 5,25 mil. € | 3,12 mil. € | 1,96 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −1,98 mil. € | −7,75 mil. € | −14,89 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1,98 mil. € | −5,77 mil. € | −7,14 mil. € | −6,15 mil. € |
| Záväzky | 4,48 mil. € | 5,16 mil. € | 10,71 mil. € | 10,88 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | −110 tis. € | 1 990 € | 5,0 mil. € | 5,0 mil. € |
| Krátkodobé záväzky | 4,59 mil. € | 5,13 mil. € | 5,59 mil. € | 5,61 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 25 tis. € | 128 tis. € | 272 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Niedersachsenstraße 42, 71640 Ludwigsburg, Nemecká spolková republika
Adresa Hasenohrweg 7, 70599 Stuttgard, Nemecká spolková republika
Adresa Neuensteiner Str. 5, 70435 Stuttgart, Nemecká spolková republika
Adresa Tannenbergstr. 46, 70374 Stuttgart, Nemecká spolková republika
Adresa Enzstraße 25-33, 70806 Kornwestheim, Nemecká spolková republika
Zapísané v OR SR
MAHLE Industrial Thermal Systems Námestovo s.r.o.
Námestovo 1304, 02901 Námestovo
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.