Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53461975・Malženice 412, 91929 Malženice・Založené 2020
Obrat 2024
71 tis. €
+37 %Zisk 2024
2 803 €
+1 017 %Aktíva
14 tis. €
+50 %Vlastný kapitál
9 681 €
+41 %Zadlženosť
29,5 %
+4,8 ppHrubá marža
6,4 %
+4,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,9 %
+3,4 ppZisk / výnosy
ROA
20,4 %
+18 ppRentabilita aktív
ROE
29,0 %
+25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,64
+15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 338 €
+448 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
35,4 %
−33 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+57 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
49,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 22 tis. € | 37 tis. € | 52 tis. € | 71 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 107 € | 1 300 € | 1 016 € | 4 582 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 22 tis. € | 37 tis. € | 52 tis. € | 71 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 952 € | 755 € | 251 € | 2 803 € |
| Daň z príjmov | 155 € | 314 € | 541 € | 1 535 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 266 € | 7 939 € | 9 138 € | 14 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 266 € | 7 939 € | 9 138 € | 14 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 083 € | 1 955 € | 2 594 € | 4 804 € |
| Finančné účty | 6 183 € | 5 984 € | 6 544 € | 8 938 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 266 € | 7 939 € | 9 138 € | 14 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 872 € | 6 627 € | 6 878 € | 9 681 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −80 € | 824 € | 1 541 € | 1 780 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 952 € | 755 € | 251 € | 2 803 € |
| Záväzky | 2 394 € | 1 312 € | 2 260 € | 4 061 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 394 € | 1 312 € | 2 260 € | 2 961 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 1 100 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Malženice 412, 91929 Malženice, Slovenská republika
Adresa Malženice 412, 91929 Malženice, Slovenská republika
Adresa Malženice 412, 91929 Malženice, Slovenská republika
Adresa Malženice 412, 91929 Malženice, Slovenská republika
Adresa Malženice 412, 91929 Malženice, Slovenská republika
Adresa Malženice 412, 91929 Malženice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.