Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53466322・Daxnerova 1184/6, 050 01 Revúca・Založené 2020
Obrat 2025
117 tis. €
−8,1 %Zisk 2025
5 171 €
+424 %Aktíva
7 414 €
−53 %Vlastný kapitál
2 742 €
+213 %Zadlženosť
63,0 %
−52 ppHrubá marža
32,0 %
+7,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,4 %
+3,7 ppZisk / výnosy
ROA
69,7 %
+64 ppRentabilita aktív
ROE
188,6 %
+229 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,97
+185 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 131 €
+215 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,7 %
−34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−144 €
+99 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 63 tis. € | 120 tis. € | 125 tis. € | 116 tis. € |
| Pridaná hodnota | −4 283 € | 31 tis. € | 31 tis. € | 37 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 64 tis. € | 121 tis. € | 127 tis. € | 117 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −13 tis. € | 3 675 € | 987 € | 5 171 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 525 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 525 € | — | — |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 621 € | 30 tis. € | 16 tis. € | 7 414 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 18 tis. € | 11 tis. € | 3 125 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 18 tis. € | 11 tis. € | 3 125 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 621 € | 9 660 € | 5 309 € | 4 289 € |
| Zásoby | 0 € | 100 € | 0 € | 367 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 471 € | 3 584 € | 752 € | 310 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 1 150 € | 5 976 € | 4 557 € | 3 612 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 1 864 € | — | — |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 621 € | 30 tis. € | 16 tis. € | 7 414 € |
| Vlastné imanie | −7 847 € | −3 416 € | −2 428 € | 2 742 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | — | — |
| HV minulých rokov | 0 € | −12 tis. € | −8 416 € | −7 429 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −13 tis. € | 3 675 € | 987 € | 5 171 € |
| Záväzky | 10 tis. € | 33 tis. € | 18 tis. € | 4 672 € |
| Dlhodobé záväzky | 20 € | 120 € | 166 € | 239 € |
| Krátkodobé záväzky | 10 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € | 4 433 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 12 tis. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 2 540 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Daxnerova 1184/6, 05001 Revúca, Slovenská republika
Adresa Jilemnického 98/11, 05001 Revúca, Slovenská republika
Adresa Daxnerova 1181/2, 05001 Revúca, Slovenská republika
Adresa Daxnerova 1184/6, 05001 Revúca, Slovenská republika
Adresa Jilemnického 98/11, 05001 Revúca, Slovenská republika
Adresa Daxnerova 1181/2, 05001 Revúca, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.