Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53479599・Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2021
Obrat 2025
67 tis. €
+682 %Zisk 2025
46 tis. €
+958 %Aktíva
49 tis. €
+4 820 %Vlastný kapitál
44 tis. €
+3 056 %Zadlženosť
9,8 %
−240 ppHrubá marža
77,2 %
+15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
68,5 %
+18 ppZisk / výnosy
ROA
93,2 %
−340 ppRentabilita aktív
ROE
103,4 %
+392 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,18
+2 447 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
50 tis. €
+980 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,2 %
+1,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
44 tis. €
+3 056 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
681,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 8 554 € | 67 tis. € |
| Pridaná hodnota | −2 869 € | −2 830 € | 5 296 € | 52 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 8 554 € | 67 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 075 € | −3 613 € | 4 326 € | 46 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 4 624 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 911 € | 841 € | 998 € | 49 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 911 € | 841 € | 998 € | 49 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 542 € | 31 tis. € |
| Finančné účty | 2 911 € | 841 € | 456 € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 911 € | 841 € | 998 € | 49 tis. € |
| Vlastné imanie | −2 211 € | −5 824 € | −1 498 € | 44 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −4 136 € | −7 211 € | −11 tis. € | −6 498 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 075 € | −3 613 € | 4 326 € | 46 tis. € |
| Záväzky | 5 122 € | 6 665 € | 2 496 € | 4 822 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 122 € | 6 658 € | 2 496 € | 4 822 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 7 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Veľký Lapáš 861, 95104 Veľký Lapáš, Slovenská republika
Adresa Veľký Lapáš 861, 95104 Veľký Lapáš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Fragment Media s. r. o.
Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.