Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53492072・Uhrova 12457/1D, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2021
Obrat 2025
47 tis. €
−23 %Zisk 2025
8 591 €
+156 %Aktíva
31 tis. €
+38 %Vlastný kapitál
30 tis. €
+41 %Zadlženosť
3,8 %
−1,8 ppHrubá marža
21,7 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
18,3 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
27,9 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
29,0 %
+13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
26,14
+48 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 546 €
+121 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
30 tis. €
+41 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 43 tis. € | 46 tis. € | 61 tis. € | 47 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 863 € | 10 tis. € | 4 559 € | 10 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 43 tis. € | 46 tis. € | 61 tis. € | 47 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 778 € | 8 502 € | 3 357 € | 8 591 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 501 € | 960 € | 955 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 637 € | 24 tis. € | 22 tis. € | 31 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 637 € | 24 tis. € | 22 tis. € | 31 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 17 tis. € | 10 tis. € | 0 € |
| Finančné účty | −4 311 € | 7 570 € | 12 tis. € | 31 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 637 € | 24 tis. € | 22 tis. € | 31 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 479 € | 18 tis. € | 21 tis. € | 30 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 701 € | 3 989 € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 778 € | 8 502 € | 3 357 € | 8 591 € |
| Záväzky | 158 € | 6 458 € | 1 264 € | 1 180 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 158 € | 6 458 € | 1 264 € | 1 180 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Uhrova 12457/1D, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Uhrova 12457/1D, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ZY solutions s. r. o.
Uhrova 12457/1D, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.