Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53499247・Námestie slobody 1618, 02001 Púchov・Založené 2021
Obrat 2025
498 tis. €
+8,0 %Zisk 2025
9 506 €
+38 %Aktíva
212 tis. €
+60 %Vlastný kapitál
122 tis. €
+96 %Zadlženosť
42,5 %
−11 ppHrubá marža
22,6 %
−0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,9 %
+0,4 ppZisk / výnosy
ROA
4,5 %
−0,7 ppRentabilita aktív
ROE
7,8 %
−3,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,07
−8,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
+38 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,9 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 131 €
−45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 337 tis. € | 399 tis. € | 459 tis. € | 495 tis. € |
| Pridaná hodnota | 44 tis. € | 81 tis. € | 104 tis. € | 112 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 339 tis. € | 399 tis. € | 461 tis. € | 498 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 717 € | 14 tis. € | 6 871 € | 9 506 € |
| Daň z príjmov | 834 € | 3 632 € | 1 920 € | 2 664 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 47 tis. € | 99 tis. € | 132 tis. € | 212 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 43 tis. € | 53 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 43 tis. € | 53 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 47 tis. € | 57 tis. € | 79 tis. € | 94 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 27 tis. € | 16 tis. € | 44 tis. € | 48 tis. € |
| Finančné účty | 20 tis. € | 41 tis. € | 36 tis. € | 45 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 47 tis. € | 99 tis. € | 132 tis. € | 212 tis. € |
| Vlastné imanie | 34 tis. € | 55 tis. € | 62 tis. € | 122 tis. € |
| Základné imanie | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| HV minulých rokov | 9 871 € | 13 tis. € | 26 tis. € | 33 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 717 € | 14 tis. € | 6 871 € | 9 506 € |
| Záväzky | 13 tis. € | 44 tis. € | 70 tis. € | 90 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 42 tis. € | 68 tis. € | 88 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 115 € | 2 120 € | 2 101 € | 2 442 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Rozkvet 2048/96, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Domaniža 491, 01816 Domaniža, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2048/96, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2048/96, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2081/174, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Domaniža 491, 01816 Domaniža, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2067/148, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2081/174, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2048/96, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2048/96, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2081/174, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Domaniža 491, 01816 Domaniža, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.