Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53513240・Ivanská cesta 36A, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2021
Obrat 2025
57 tis. €
+19 %Zisk 2025
16 tis. €
+155 %Aktíva
175 tis. €
−0,4 %Vlastný kapitál
105 tis. €
+17 %Zadlženosť
39,8 %
−9,2 ppHrubá marža
46,0 %
+16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
27,4 %
+15 ppZisk / výnosy
ROA
8,9 %
+5,4 ppRentabilita aktív
ROE
14,9 %
+8,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,21
+85 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
+140 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,7 %
−5,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−55 tis. €
+27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 49 tis. € | 78 tis. € | 48 tis. € | 57 tis. € |
| Pridaná hodnota | 40 tis. € | 49 tis. € | 14 tis. € | 26 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 78 tis. € | 48 tis. € | 57 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 34 tis. € | 36 tis. € | 6 150 € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 065 € | 9 913 € | 1 159 € | 1 871 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 63 tis. € | 196 tis. € | 176 tis. € | 175 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 164 tis. € | 166 tis. € | 161 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 164 tis. € | 166 tis. € | 161 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 63 tis. € | 32 tis. € | 9 469 € | 14 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 448 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 18 tis. € | 6 573 € | 3 095 € |
| Finančné účty | 63 tis. € | 14 tis. € | 2 448 € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 63 tis. € | 196 tis. € | 176 tis. € | 175 tis. € |
| Vlastné imanie | 55 tis. € | 84 tis. € | 90 tis. € | 105 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | 42 tis. € | 78 tis. € | 84 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 34 tis. € | 36 tis. € | 6 150 € | 16 tis. € |
| Záväzky | 8 268 € | 113 tis. € | 86 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 405 € | 698 € | 132 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 268 € | 87 tis. € | 85 tis. € | 70 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 26 tis. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 15 € | 17 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Muškátová 702/2B, 90201 Vinosady, Slovenská republika
Adresa Muškátová 702/2B, 90201 Vinosady, Slovenská republika
Adresa Muškátová 702/2B, 90201 Vinosady, Slovenská republika
Adresa Muškátová 702/2B, 90201 Vinosady, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
VYSNIVANE COPIKY learning s.r.o.
Ivanská cesta 36A, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.