Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53515633・Hlboká ul. 3067/14, 934 01 Levice・Založené 2020
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−1 052 €
−134 %Aktíva
23 tis. €
−5,2 %Vlastný kapitál
23 tis. €
−4,4 %Zadlženosť
1,5 %
−0,8 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-4,5 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
-4,6 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
66,17
+51 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−712 €
−120 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-47,8 %
−63 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
23 tis. €
−4,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 726 € | 11 tis. € | 4 652 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 5 195 € | 9 263 € | 3 605 € | −689 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 726 € | 11 tis. € | 4 652 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 415 € | 7 895 € | 3 098 € | −1 052 € |
| Daň z príjmov | 779 € | 1 393 € | 547 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 22 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 22 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 6 700 € | 0 € | 6 700 € | 6 700 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 802 € | 12 tis. € | −3 000 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 156 € | 10 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 22 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 21 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 141 € | 7 368 € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 415 € | 7 895 € | 3 098 € | −1 052 € |
| Záväzky | 790 € | 1 403 € | 558 € | 350 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 790 € | 1 403 € | 558 € | 350 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Hlboká ul. 3067/14, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Triq il-Mithna Tar Razzett Complex, Carob flat 6, ATD1361 Attard, Maltská republika
Adresa Hlboká ul. 3067/14, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Triq il-Mithna Tar Razzett Complex, Carob flat 6, ATD1361 Attard, Maltská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.