Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53515871・1. mája 909/22, 98101 Hnúšťa・Založené 2021
Obrat 2025
2,89 mil. €
+13 %Zisk 2025
401 tis. €
+5,3 %Aktíva
1,38 mil. €
+18 %Vlastný kapitál
1,08 mil. €
+28 %Zadlženosť
22,1 %
−6,5 ppHrubá marža
23,2 %
−0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,9 %
−1,0 ppZisk / výnosy
ROA
29,0 %
−3,4 ppRentabilita aktív
ROE
37,2 %
−8,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,77
+29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
514 tis. €
+5,2 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,9 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
983 tis. €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
59,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,28 mil. € | 2,05 mil. € | 2,55 mil. € | 2,88 mil. € |
| Pridaná hodnota | 316 tis. € | 563 tis. € | 609 tis. € | 669 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,28 mil. € | 2,05 mil. € | 2,56 mil. € | 2,89 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 247 tis. € | 324 tis. € | 381 tis. € | 401 tis. € |
| Daň z príjmov | 66 tis. € | 89 tis. € | 107 tis. € | 113 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | 107 tis. € | 113 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 471 tis. € | 790 tis. € | 1,18 mil. € | 1,38 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 30 tis. € | 168 tis. € | 188 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 30 tis. € | 168 tis. € | 188 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 471 tis. € | 760 tis. € | 1,0 mil. € | 1,19 mil. € |
| Zásoby | 65 tis. € | 196 tis. € | 262 tis. € | 387 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 106 tis. € | 81 tis. € | 135 tis. € | 215 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 300 tis. € | 483 tis. € | 605 tis. € | 587 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 6 909 € | 5 645 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 471 tis. € | 790 tis. € | 1,18 mil. € | 1,38 mil. € |
| Vlastné imanie | 287 tis. € | 573 tis. € | 841 tis. € | 1,08 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 8 754 € | 217 tis. € | 428 tis. € | 645 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 247 tis. € | 324 tis. € | 381 tis. € | 401 tis. € |
| Záväzky | 184 tis. € | 218 tis. € | 336 tis. € | 305 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 226 € | 13 tis. € | 8 536 € | 8 992 € |
| Krátkodobé záväzky | 182 tis. € | 196 tis. € | 224 tis. € | 206 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 84 tis. € | 70 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Rezervy | 1 449 € | 9 522 € | 5 817 € | 6 210 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Šoltýska 49, 98507 Šoltýska, Slovenská republika
Adresa 1. mája 909/22, 98101 Hnúšťa, Slovenská republika
Adresa 1. mája 909/22, 98101 Hnúšťa, Slovenská republika
Adresa Šoltýska 49, 98507 Šoltýska, Slovenská republika
Adresa 1. mája 909/22, 98101 Hnúšťa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.