Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53521323・Železničná 3086/60, 92601 Sereď・Založené 2020
Obrat 2025
558 tis. €
+45 %Zisk 2025
70 tis. €
+350 525 %Aktíva
4,23 mil. €
−3,2 %Vlastný kapitál
72 tis. €
+4 777 %Zadlženosť
98,3 %
−1,7 ppHrubá marža
83,0 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,6 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
1,7 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
97,9 %
+97 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,06
+104 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
86 tis. €
+4 358 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,9 %
−80 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1,71 mil. €
+1,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
167,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 29 tis. € | 120 tis. € | 384 tis. € | 556 tis. € |
| Pridaná hodnota | 20 tis. € | 106 tis. € | 266 tis. € | 461 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 29 tis. € | 120 tis. € | 384 tis. € | 558 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 969 € | −5 850 € | 20 € | 70 tis. € |
| Daň z príjmov | 985 € | 0 € | 1 920 € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,64 mil. € | 2,63 mil. € | 4,37 mil. € | 4,23 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,59 mil. € | 2,58 mil. € | 4,32 mil. € | 4,13 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,59 mil. € | 2,58 mil. € | 4,32 mil. € | 4,13 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 46 tis. € | 48 tis. € | 50 tis. € | 104 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 42 tis. € | 26 tis. € | 18 tis. € |
| Finančné účty | 32 tis. € | 6 512 € | 25 tis. € | 86 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,64 mil. € | 2,63 mil. € | 4,37 mil. € | 4,23 mil. € |
| Vlastné imanie | 4 298 € | 1 448 € | 1 468 € | 72 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 671 € | −1 202 € | −7 052 € | −7 032 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 969 € | −5 850 € | 20 € | 70 tis. € |
| Záväzky | 1,63 mil. € | 2,63 mil. € | 4,37 mil. € | 4,16 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 18 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 789 tis. € | 1,84 mil. € | 1,79 mil. € | 1,82 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 724 tis. € | 2,32 mil. € | 2,07 mil. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 845 tis. € | 63 tis. € | 256 tis. € | 256 tis. € |
| Rezervy | 100 € | 100 € | 0 € | 330 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Železničná 3086/60, 92601 Sereď, Slovenská republika
Adresa Šintava 639, 92551 Šintava, Slovenská republika
Adresa Šintava 639, 92551 Šintava, Slovenská republika
Adresa Šintava 639, 92551 Šintava, Slovenská republika
Adresa Železničná 3086/60, 92601 Sereď, Slovenská republika
Adresa Šintava 639, 92551 Šintava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.