Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53524837・Kalnická cesta 9, 934 01 Levice・Založené 2021
Obrat 2025
3,93 mil. €
−16 %Zisk 2025
−138 tis. €
−199 %Aktíva
414 tis. €
−45 %Vlastný kapitál
51 tis. €
−73 %Zadlženosť
87,7 %
+13 ppHrubá marža
8,2 %
−3,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,5 %
−6,5 ppZisk / výnosy
ROA
-33,3 %
−52 ppRentabilita aktív
ROE
-271,2 %
−345 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,07
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−134 tis. €
−171 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,9 %
−29 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
−84 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3,24 mil. € | 4,11 mil. € | 4,65 mil. € | 3,92 mil. € |
| Pridaná hodnota | 297 tis. € | 433 tis. € | 552 tis. € | 322 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,24 mil. € | 4,12 mil. € | 4,67 mil. € | 3,93 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −44 tis. € | 82 tis. € | 140 tis. € | −138 tis. € |
| Daň z príjmov | 951 € | 31 tis. € | 48 tis. € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 951 € | 31 tis. € | 48 tis. € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 356 tis. € | 418 tis. € | 746 tis. € | 414 tis. € |
| Neobežný majetok | 143 tis. € | 100 tis. € | 178 tis. € | 135 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 143 tis. € | 100 tis. € | 178 tis. € | 135 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 181 tis. € | 301 tis. € | 524 tis. € | 268 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 506 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 128 tis. € | 123 tis. € | 76 tis. € | 75 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 53 tis. € | 178 tis. € | 448 tis. € | 192 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 33 tis. € | 18 tis. € | 44 tis. € | 9 605 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 356 tis. € | 418 tis. € | 746 tis. € | 414 tis. € |
| Vlastné imanie | −33 tis. € | 49 tis. € | 188 tis. € | 51 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 5 239 € | −38 tis. € | 43 tis. € | 183 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −44 tis. € | 82 tis. € | 140 tis. € | −138 tis. € |
| Záväzky | 389 tis. € | 369 tis. € | 557 tis. € | 363 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 11 tis. € | 6 350 € | 82 tis. € | 59 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 253 tis. € | 277 tis. € | 411 tis. € | 251 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 64 tis. € | 40 tis. € | 16 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 21 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € | 19 tis. € |
| Rezervy | 42 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € | 35 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Saunaniemenkatu 17, 70840 Kuopio, Fínska republika
Adresa Zbrojníky 355, 93401 Zbrojníky, Slovenská republika
Adresa Teollisuuskatu 8, 78870 Varkaus, Fínska republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.