Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53525850・Legionárska 1/1, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2021
Obrat 2025
44 tis. €
−11 %Zisk 2025
15 tis. €
+186 %Aktíva
15 tis. €
+282 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+2 417 %Zadlženosť
5,2 %
−110 ppHrubá marža
36,8 %
+26 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
33,5 %
+23 ppZisk / výnosy
ROA
98,9 %
−33 ppRentabilita aktív
ROE
104,3 %
+950 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
19,20
+2 120 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
+181 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,0 %
−1,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
+2 417 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 50 tis. € | 45 tis. € | 50 tis. € | 44 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 805 € | −12 tis. € | 5 538 € | 16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 50 tis. € | 45 tis. € | 50 tis. € | 44 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 232 € | −12 tis. € | 5 175 € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 217 € | 0 € | 363 € | 779 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 949 € | 6 381 € | 3 919 € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 949 € | 6 381 € | 3 919 € | 15 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 000 € | 5 000 € | 2 200 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 949 € | 1 381 € | 1 719 € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 949 € | 6 381 € | 3 919 € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 232 € | −5 787 € | −612 € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 1 170 € | −11 tis. € | −5 932 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 232 € | −12 tis. € | 5 175 € | 15 tis. € |
| Záväzky | 717 € | 12 tis. € | 4 531 € | 779 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 100 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 717 € | 12 tis. € | 4 531 € | 779 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Chrobákova 2144/45, 84102 Bratislava - mestská časť Dubrávka, Slovenská republika
Adresa Cabanova 42, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Chrobákova 2144/45, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Cabanova 42, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
akcia! s.r.o.
Legionárska 1/1, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.