Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53533518・P.O. Hviezdoslava 35/44, 07901 Veľké Kapušany・Založené 2021
Obrat 2025
25 tis. €
−88 %Zisk 2025
5 450 €
−89 %Aktíva
111 tis. €
−33 %Vlastný kapitál
107 tis. €
−29 %Zadlženosť
3,1 %
−4,3 ppHrubá marža
58,9 %
+1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,7 %
−1,4 ppZisk / výnosy
ROA
4,9 %
−24 ppRentabilita aktív
ROE
5,1 %
−26 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,63
+11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 790 €
−89 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,9 %
−0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
34 tis. €
−70 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-19,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 146 tis. € | 184 tis. € | 206 tis. € | 25 tis. € |
| Pridaná hodnota | 71 tis. € | 136 tis. € | 118 tis. € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 146 tis. € | 184 tis. € | 206 tis. € | 25 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 44 tis. € | 44 tis. € | 48 tis. € | 5 450 € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 28 tis. € | 3 309 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 12 tis. € | 28 tis. € | 3 309 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 103 tis. € | 153 tis. € | 164 tis. € | 111 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 833 € | 52 tis. € | 38 tis. € | 73 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 833 € | 52 tis. € | 38 tis. € | 73 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 97 tis. € | 101 tis. € | 126 tis. € | 37 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | −6 556 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 821 € | −2 650 € | 15 tis. € | 7 803 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 95 tis. € | 104 tis. € | 118 tis. € | 30 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 103 tis. € | 153 tis. € | 164 tis. € | 111 tis. € |
| Vlastné imanie | 61 tis. € | 105 tis. € | 152 tis. € | 107 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 16 tis. € | 58 tis. € | 100 tis. € | 145 tis. € |
| HV minulých rokov | 847 € | 3 033 € | 5 239 € | 7 616 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 44 tis. € | 44 tis. € | 48 tis. € | 5 450 € |
| Záväzky | 42 tis. € | 49 tis. € | 12 tis. € | 3 392 € |
| Dlhodobé záväzky | −2 € | 0 € | 108 € | 171 € |
| Krátkodobé záväzky | 42 tis. € | 49 tis. € | 12 tis. € | 3 221 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Centrum II 1821/14, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa P. O. Hviezdoslava 35/44, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Centrum II 1821/14, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa P. O. Hviezdoslava 35/44, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
M&M Partners Group s.r.o.
P.O. Hviezdoslava 35/44, 07901 Veľké Kapušany
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.