Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53554451・Hviezdoslavova 3, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice・Založené 2021
Obrat 2025
538 tis. €
+50 %Zisk 2025
−98 tis. €
−662 %Aktíva
752 tis. €
+184 %Vlastný kapitál
117 tis. €
−46 %Zadlženosť
84,4 %
+66 ppHrubá marža
-21,8 %
−29 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-18,2 %
−23 ppZisk / výnosy
ROA
-13,0 %
−20 ppRentabilita aktív
ROE
-83,7 %
−92 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,19
−78 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−94 tis. €
−561 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,1 %
−19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
118 tis. €
−45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
58,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 136 tis. € | 334 tis. € | 358 tis. € | 537 tis. € |
| Pridaná hodnota | −13 tis. € | 15 tis. € | 25 tis. € | −117 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 136 tis. € | 334 tis. € | 359 tis. € | 538 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −15 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € | −98 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 160 € | 3 001 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 1 160 € | 3 001 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 183 tis. € | 256 tis. € | 265 tis. € | 752 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 183 tis. € | 256 tis. € | 265 tis. € | 752 tis. € |
| Zásoby | 146 tis. € | 207 tis. € | 234 tis. € | 580 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 26 tis. € | 16 tis. € | 70 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 23 tis. € | 16 tis. € | 103 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 4 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 183 tis. € | 256 tis. € | 265 tis. € | 752 tis. € |
| Vlastné imanie | 181 tis. € | 198 tis. € | 215 tis. € | 117 tis. € |
| Základné imanie | 200 tis. € | 200 tis. € | 200 tis. € | 200 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 813 € | 1 687 € |
| HV minulých rokov | −3 304 € | −19 tis. € | −3 128 € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −15 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € | −98 tis. € |
| Záväzky | 1 134 € | 59 tis. € | 50 tis. € | 635 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 670 € | 58 tis. € | 49 tis. € | 635 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 464 € | 517 € | 517 € | 517 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Jasná 2986/59, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
Adresa Drotárska cesta 56, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa East 1-5 Floors & West 1-3 Floors of No. 35 Building, Cheyang Road 116, 201611 Mesto Chedun, Okres Songjiang, Šanghaj, Čínska ľudová republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
INWELT, s. r. o.
Hviezdoslavova 3, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.