Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53558634・K výstavisku 530/9, 91101 Trenčín・Založené 2021
Obrat 2025
31 tis. €
+153 %Zisk 2025
4 362 €
+128 %Aktíva
31 tis. €
+17 %Vlastný kapitál
13 tis. €
+53 %Zadlženosť
59,4 %
−9,7 ppHrubá marža
16,4 %
−2,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,9 %
−1,5 ppZisk / výnosy
ROA
14,1 %
+6,9 ppRentabilita aktív
ROE
34,7 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,68
+16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 847 €
+115 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
+53 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 8 244 € | 12 tis. € | 31 tis. € |
| Pridaná hodnota | 781 € | 896 € | 2 393 € | 5 171 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 8 244 € | 12 tis. € | 31 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 546 € | 644 € | 1 915 € | 4 362 € |
| Daň z príjmov | 97 € | 114 € | 340 € | 485 € |
| Daň z príjmov splatná | 97 € | 114 € | 340 € | 485 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 24 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € | 31 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 24 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € | 31 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 21 tis. € | 1 369 € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 361 € | 3 965 € | 25 tis. € | 19 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 24 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € | 31 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 546 € | 6 190 € | 8 219 € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 546 € | 1 304 € | 3 219 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 546 € | 644 € | 1 915 € | 4 362 € |
| Záväzky | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 10 € | 10 € | 10 € | 10 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa K výstavisku 530/9, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa K výstavisku 530/9, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.