Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53561015・Hutianska cesta 1744/9, 962 05 Hriňová・Založené 2021
Obrat 2025
69 tis. €
+2,9 %Zisk 2025
8 637 €
+142 %Aktíva
24 tis. €
+28 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+24 %Zadlženosť
11,9 %
+2,6 ppHrubá marža
28,1 %
+22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,6 %
+7,2 ppZisk / výnosy
ROA
36,1 %
+17 ppRentabilita aktív
ROE
41,0 %
+20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,24
−51 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 597 €
+112 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
12 tis. €
−29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
77,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 791 € | 23 tis. € | 66 tis. € | 69 tis. € |
| Pridaná hodnota | 62 € | 862 € | 4 027 € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 843 € | 23 tis. € | 67 tis. € | 69 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 32 € | 651 € | 3 566 € | 8 637 € |
| Daň z príjmov | 11 € | 115 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 708 € | 10 tis. € | 19 tis. € | 24 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 9 027 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 9 027 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 708 € | 10 tis. € | 19 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 7 052 € | 2 752 € | 752 € | 752 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 668 € | 1 055 € | 5 908 € | 4 011 € |
| Finančné účty | 988 € | 6 228 € | 12 tis. € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 708 € | 10 tis. € | 19 tis. € | 24 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 613 € | 9 765 € | 17 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 81 € | 114 € | 885 € | 4 450 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 32 € | 651 € | 3 566 € | 8 637 € |
| Záväzky | 95 € | 270 € | 1 738 € | 2 843 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 95 € | 270 € | 1 738 € | 2 843 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa námestie Slobody 1894/16, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Marka Čulena 12, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Marka Čulena 1600/12, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa námestie Slobody 1894/16, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Marka Čulena 12, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Marka Čulena 1600/12, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.