Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53561945・Černyševského 10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2021
Obrat 2024
7 136 €
Zisk 2024
1 028 €
+187 %Aktíva
14 tis. €
+33 %Vlastný kapitál
6 675 €
+18 %Zadlženosť
53,0 %
+5,8 ppHrubá marža
25,6 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,4 %
Zisk / výnosy
ROA
7,2 %
+18 ppRentabilita aktív
ROE
15,4 %
+36 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,89
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 420 €
+220 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,6 %
+28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 675 €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-50,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 29 tis. € | 12 tis. € | 0 € | 7 100 € |
| Pridaná hodnota | 5 881 € | −4 601 € | −1 001 € | 1 814 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 29 tis. € | 15 tis. € | 0 € | 7 136 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 999 € | −3 169 € | −1 183 € | 1 028 € |
| Daň z príjmov | 882 € | 0 € | 0 € | 392 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 29 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 29 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 13 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 31 € | 28 € | 2 494 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 29 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 999 € | 6 830 € | 5 647 € | 6 675 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 4 999 € | 1 830 € | 647 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 999 € | −3 169 € | −1 183 € | 1 028 € |
| Záväzky | 19 tis. € | 3 666 € | 5 046 € | 7 526 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 19 tis. € | 3 666 € | 5 046 € | 7 526 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Růžová 947/8, 11000 Praha 1, Česká republika
Adresa Žltá 3938/3, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Růžová 947/8, 11000 Praha 1, Česká republika
Adresa Žltá 3938/3, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MATIN MODE s. r. o.
Černyševského 10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.