Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53566351・Pod Komárky 7143/17, 91101 Trenčín・Založené 2021
Obrat 2025
27 tis. €
+58 %Zisk 2025
2 595 €
+1,2 %Aktíva
13 tis. €
+23 %Vlastný kapitál
13 tis. €
+26 %Zadlženosť
3,4 %
−2,2 ppHrubá marža
19,4 %
−5,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,5 %
−5,3 ppZisk / výnosy
ROA
19,9 %
−4,3 ppRentabilita aktív
ROE
20,6 %
−5,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
29,05
+62 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 975 €
−1,9 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,8 %
−2,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
35,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 18 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € | 27 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 620 € | 2 609 € | 4 295 € | 5 304 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 18 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € | 27 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 465 € | 1 348 € | 2 563 € | 2 595 € |
| Daň z príjmov | 82 € | 255 € | 470 € | 380 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 236 € | 7 783 € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 236 € | 7 783 € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 445 € | 2 380 € | 1 450 € | 2 800 € |
| Finančné účty | 4 791 € | 5 403 € | 9 113 € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 236 € | 7 783 € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 060 € | 7 409 € | 9 973 € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 536 € | 955 € | 2 169 € | 4 476 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 465 € | 1 348 € | 2 563 € | 2 595 € |
| Záväzky | 176 € | 374 € | 590 € | 448 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 176 € | 374 € | 590 € | 448 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Pod Komárky 7143/17, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Pod Komárky 7143/17, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.