Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53566866・Partizánska Ľupča 633, 03215 Partizánska Ľupča・Založené 2021
Obrat 2025
118 tis. €
+30 %Zisk 2025
5 451 €
+194 %Aktíva
40 tis. €
+79 %Vlastný kapitál
7 328 €
+290 %Zadlženosť
81,5 %
−10 ppHrubá marža
14,2 %
−2,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,6 %
+2,6 ppZisk / výnosy
ROA
13,8 %
+5,4 ppRentabilita aktív
ROE
74,4 %
−24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,57
−3,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 411 €
+128 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
−19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+67 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
23,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 90 tis. € | 103 tis. € | 90 tis. € | 118 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 511 € | 16 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 90 tis. € | 103 tis. € | 90 tis. € | 118 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −7 767 € | 7 158 € | 1 855 € | 5 451 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 25 tis. € | 30 tis. € | 22 tis. € | 40 tis. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 11 tis. € | 5 411 € | 9 902 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 18 tis. € | 11 tis. € | 5 411 € | 9 902 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 593 € | 18 tis. € | 17 tis. € | 29 tis. € |
| Zásoby | 5 526 € | 6 064 € | 11 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 400 € | 3 686 € | 1 084 € | 5 609 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 667 € | 8 666 € | 4 703 € | 5 661 € |
| Časové rozlíšenie | 185 € | 108 € | 99 € | 370 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 25 tis. € | 30 tis. € | 22 tis. € | 40 tis. € |
| Vlastné imanie | −6 982 € | 176 € | 1 878 € | 7 328 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −19 tis. € | −27 tis. € | −20 tis. € | −18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −7 767 € | 7 158 € | 1 855 € | 5 451 € |
| Záväzky | 32 tis. € | 30 tis. € | 20 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 25 tis. € | 19 tis. € | 9 907 € | 14 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 7 756 € | 11 tis. € | 10 tis. € | 19 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 136 € | 112 € |
| Časové rozlíšenie | 32 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Partizánska Ľupča 633, 03215 Partizánska Ľupča, Slovenská republika
Adresa Ludrová 178, 03471 Ludrová, Slovenská republika
Adresa Ludrová 178, 03471 Ludrová, Slovenská republika
Adresa Partizánska Ľupča 633, 03215 Partizánska Ľupča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Family PC, s.r.o.
Partizánska Ľupča 633, 03215 Partizánska Ľupča
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.