Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53579682・Mlynská 763/8, 92901 Dunajská Streda・Založené 2021
Obrat 2025
34 tis. €
+14 %Zisk 2025
−837 €
+47 %Aktíva
4 305 €
−15 %Vlastný kapitál
−7 109 €
−13 %Zadlženosť
265,1 %
+41 ppHrubá marža
7,8 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,5 %
+2,9 ppZisk / výnosy
ROA
-19,4 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
11,8 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,42
−8,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−497 €
+60 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-68,4 %
−41 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−6 065 €
+0,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
110,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 371 € | 15 tis. € | 30 tis. € | 34 tis. € |
| Pridaná hodnota | −5 740 € | 1 742 € | −913 € | 2 626 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 374 € | 15 tis. € | 30 tis. € | 34 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 341 € | 1 534 € | −1 586 € | −837 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 573 € | 6 323 € | 5 064 € | 4 305 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 573 € | 6 323 € | 5 064 € | 4 305 € |
| Zásoby | 1 953 € | 1 200 € | 1 144 € | 3 731 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 227 € | 1 340 € | 6 € | 246 € |
| Finančné účty | 393 € | 3 783 € | 3 914 € | 328 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 573 € | 6 323 € | 5 064 € | 4 305 € |
| Vlastné imanie | −6 221 € | −4 686 € | −6 272 € | −7 109 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −4 880 € | −11 tis. € | −10 tis. € | −12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 341 € | 1 534 € | −1 586 € | −837 € |
| Záväzky | 8 794 € | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 594 € | 11 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 844 € |
| Rezervy | 200 € | 200 € | 200 € | 200 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Mlynská 763/8, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Mlynská 763/8, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Mlynská 763/8, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Mlynská 763/8, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.