Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53594215・Jánošíkova 1362/25, 92701 Šaľa・Založené 2021
Obrat 2025
74 tis. €
−5,1 %Zisk 2025
−7 028 €
−5 268 %Aktíva
1,16 mil. €
+0,6 %Vlastný kapitál
5 798 €
−55 %Zadlženosť
99,5 %
+0,6 ppHrubá marža
52,5 %
+1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-9,5 %
−9,7 ppZisk / výnosy
ROA
-0,6 %
−0,6 ppRentabilita aktív
ROE
-121,2 %
−122 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,07
+35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 068 €
−654 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-15,8 %
−103 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1,04 mil. €
+0,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 73 tis. € | 77 tis. € | 78 tis. € | 74 tis. € |
| Pridaná hodnota | 32 tis. € | 43 tis. € | 39 tis. € | 39 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 73 tis. € | 81 tis. € | 78 tis. € | 74 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 072 € | 3 343 € | 136 € | −7 028 € |
| Daň z príjmov | 286 € | 1 596 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,15 mil. € | 1,15 mil. € | 1,15 mil. € | 1,16 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,08 mil. € | 1,09 mil. € | 1,1 mil. € | 1,08 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,08 mil. € | 1,09 mil. € | 1,1 mil. € | 1,08 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 65 tis. € | 52 tis. € | 57 tis. € | 78 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 27 tis. € | 31 tis. € | 34 tis. € |
| Finančné účty | 53 tis. € | 25 tis. € | 26 tis. € | 44 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,15 mil. € | 1,15 mil. € | 1,15 mil. € | 1,16 mil. € |
| Vlastné imanie | 9 347 € | 13 tis. € | 13 tis. € | 5 798 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 275 € | 4 347 € | 7 691 € | 7 826 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 072 € | 3 343 € | 136 € | −7 028 € |
| Záväzky | 1,14 mil. € | 1,13 mil. € | 1,14 mil. € | 1,15 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 18 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,11 mil. € | 1,11 mil. € | 1,11 mil. € | 1,12 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Sládkovičova 2042/43, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Športová 24, 92503 Horné Saliby, Slovenská republika
Adresa Jánošíkova 1362/25, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Sládkovičova 2042/43, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Športová 24, 92503 Horné Saliby, Slovenská republika
Adresa Jánošíkova 1362/25, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.