Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53598814・Vajnorská 3076/140, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2021
Obrat 2024
48 tis. €
−0,6 %Zisk 2024
1 817 €
+73 %Aktíva
579 tis. €
+2,4 %Vlastný kapitál
8 024 €
+29 %Zadlženosť
98,6 %
−0,3 ppHrubá marža
58,5 %
−10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,8 %
+1,6 ppZisk / výnosy
ROA
0,3 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
22,6 %
+5,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,03
+9,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 157 €
+74 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,8 %
+0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−326 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
867,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 50 € | 9 397 € | 49 tis. € | 45 tis. € |
| Pridaná hodnota | 30 € | 6 699 € | 33 tis. € | 26 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 50 € | 9 397 € | 49 tis. € | 48 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 30 € | 126 € | 1 050 € | 1 817 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 22 € | 187 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 060 € | 666 tis. € | 566 tis. € | 579 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 546 tis. € | 556 tis. € | 570 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 546 tis. € | 556 tis. € | 570 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 060 € | 120 tis. € | 9 691 € | 9 191 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 63 tis. € | 4 558 € | 4 402 € |
| Finančné účty | 5 060 € | 57 tis. € | 5 133 € | 4 789 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 060 € | 666 tis. € | 566 tis. € | 579 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 030 € | 5 156 € | 6 206 € | 8 024 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 30 € | 143 € | 1 141 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 30 € | 126 € | 1 050 € | 1 817 € |
| Záväzky | 30 € | 661 tis. € | 560 tis. € | 571 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 367 tis. € | 173 tis. € | 236 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 30 € | 294 tis. € | 386 tis. € | 335 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 100 € |
Vývoj daňových povinností
38 registrovaných činností
Adresa Diviaky nad Nitricou 318, 97225 Diviaky nad Nitricou, Slovenská republika
Adresa Kresánkova 3581/7B, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
HPM Invest, s. r. o.
Vajnorská 3076/140, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.