Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53601033・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2021
Obrat 2024
5,98 mil. €
+58 %Zisk 2024
221 tis. €
+1 299 %Aktíva
67,34 mil. €
+107 %Vlastný kapitál
242 tis. €
+1 045 %Zadlženosť
99,6 %
−0,3 ppHrubá marža
18,5 %
−29 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,7 %
+3,3 ppZisk / výnosy
ROA
0,3 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
91,3 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,00
+0,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
492 tis. €
+81 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
55,1 %
−39 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
72 tis. €
+131 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
58,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 3,78 mil. € | 5,98 mil. € |
| Pridaná hodnota | −25 tis. € | 0 € | 1,79 mil. € | 1,11 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 3,78 mil. € | 5,98 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −99 tis. € | −540 € | 16 tis. € | 221 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 256 tis. € | 271 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 256 tis. € | 271 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 485 tis. € | 32,46 mil. € | 67,34 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 353 tis. € | 265 tis. € | 176 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 353 tis. € | 265 tis. € | 176 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 132 tis. € | 32,19 mil. € | 67,16 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 6,41 mil. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 615 € | 730 € | 1,9 mil. € | 4,04 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 29,9 mil. € | 56,38 mil. € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 131 tis. € | 391 tis. € | 323 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 485 tis. € | 32,46 mil. € | 67,34 mil. € |
| Vlastné imanie | −94 tis. € | 5 348 € | 21 tis. € | 242 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −99 tis. € | −100 tis. € | −84 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −99 tis. € | −540 € | 16 tis. € | 221 tis. € |
| Záväzky | 110 tis. € | 479 tis. € | 32,44 mil. € | 67,1 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 311 € | 10 tis. € | 1 105 € | 1 273 € |
| Krátkodobé záväzky | 110 tis. € | 461 tis. € | 32,42 mil. € | 67,09 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 8 066 € | 14 tis. € | 4 817 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Dennenlaan 9, 1231 AW Loosdrecht, Holandské kráľovstvo
Adresa Kerklaan 123, 2101 HM Heemstede, Holandské kráľovstvo
Adresa Gúgska 122/108, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Zámocká 14, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Gedempte Oude Gracht 45 47, 2011 GL Haarlem, Holandské kráľovstvo
Adresa Gúgska 122/108, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
BOTS Slovakia s. r. o. v konkurze
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.