Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53611683・Strážovská 1, 974 11 Banská Bystrica・Založené 2021
Obrat 2025
108 tis. €
−45 %Zisk 2025
−15 tis. €
−169 %Aktíva
190 tis. €
−9,9 %Vlastný kapitál
87 tis. €
−15 %Zadlženosť
54,4 %
+2,5 ppHrubá marža
32,9 %
−18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-13,7 %
−24 ppZisk / výnosy
ROA
-7,8 %
−18 ppRentabilita aktív
ROE
-17,1 %
−38 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,87
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−14 tis. €
−155 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,9 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
53 tis. €
−32 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
74,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 29 tis. € | 134 tis. € | 192 tis. € | 106 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9 921 € | 70 tis. € | 98 tis. € | 35 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 36 tis. € | 134 tis. € | 199 tis. € | 108 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 320 € | 40 tis. € | 21 tis. € | −15 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 7 043 € | 3 786 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 55 tis. € | 143 tis. € | 211 tis. € | 190 tis. € |
| Neobežný majetok | 32 tis. € | 83 tis. € | 100 tis. € | 108 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 32 tis. € | 83 tis. € | 100 tis. € | 108 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 23 tis. € | 60 tis. € | 111 tis. € | 82 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 51 tis. € | 106 tis. € | 67 tis. € |
| Finančné účty | 1 405 € | 8 779 € | 4 997 € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 55 tis. € | 143 tis. € | 211 tis. € | 190 tis. € |
| Vlastné imanie | 33 tis. € | 80 tis. € | 101 tis. € | 87 tis. € |
| Základné imanie | 28 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € |
| HV minulých rokov | 998 € | 9 197 € | 49 tis. € | 71 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 320 € | 40 tis. € | 21 tis. € | −15 tis. € |
| Záväzky | 21 tis. € | 63 tis. € | 109 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 21 tis. € | 19 tis. € | 33 tis. € | 29 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 35 tis. € | 31 tis. € | 47 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 2 684 € | 10 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Strážovská 1, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Strážovská 1, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Strážovská 1, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Strážovská 1, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
A.O.W. General constructions, s. r. o.
Strážovská 1, 974 11 Banská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.