Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53615832・Závodie, Na Zápletí 224/8, 010 04 Žilina・Založené 2021
Obrat 2024
116 tis. €
−5,0 %Zisk 2024
28 tis. €
+2,4 %Aktíva
100 tis. €
−3,8 %Vlastný kapitál
96 tis. €
+1,5 %Zadlženosť
3,9 %
−5,0 ppHrubá marža
58,2 %
+2,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
24,2 %
+1,7 ppZisk / výnosy
ROA
28,2 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
29,3 %
+0,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
24,46
+135 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
36 tis. €
+2,3 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,3 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
91 tis. €
+4,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 88 tis. € | 131 tis. € | 122 tis. € | 116 tis. € |
| Pridaná hodnota | 86 tis. € | 94 tis. € | 68 tis. € | 68 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 88 tis. € | 131 tis. € | 122 tis. € | 116 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 62 tis. € | 54 tis. € | 27 tis. € | 28 tis. € |
| Daň z príjmov | 16 tis. € | 14 tis. € | 7 458 € | 7 631 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 85 tis. € | 91 tis. € | 104 tis. € | 100 tis. € |
| Neobežný majetok | 650 € | 10 tis. € | 7 507 € | 4 624 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 650 € | 10 tis. € | 7 507 € | 4 624 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 84 tis. € | 81 tis. € | 96 tis. € | 95 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 56 tis. € | 57 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 28 tis. € | 17 tis. € | 27 tis. € | 20 tis. € |
| Finančné účty | 56 tis. € | 7 832 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 85 tis. € | 91 tis. € | 104 tis. € | 100 tis. € |
| Vlastné imanie | 67 tis. € | 67 tis. € | 95 tis. € | 96 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 8 023 € | 61 tis. € | 61 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 62 tis. € | 54 tis. € | 27 tis. € | 28 tis. € |
| Záväzky | 18 tis. € | 24 tis. € | 9 257 € | 3 896 € |
| Dlhodobé záväzky | 31 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 18 tis. € | 24 tis. € | 9 257 € | 3 896 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Závodie, Na Zápletí 224/8, 01004 Žilina, Slovenská republika
Adresa Závodie, Na Zápletí 224/8, 01004 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.