Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53623461・Hlavná 453/20, 951 93 Machulince・Založené 2021
Obrat 2025
48 tis. €
−16 %Zisk 2025
2 147 €
−69 %Aktíva
9 628 €
+1,4 %Vlastný kapitál
5 575 €
+63 %Zadlženosť
42,1 %
−22 ppHrubá marža
74,4 %
+1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,5 %
−7,8 ppZisk / výnosy
ROA
22,3 %
−52 ppRentabilita aktív
ROE
38,5 %
−166 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,63
+61 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 487 €
−66 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,7 %
+9,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 965 €
+61 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
101,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 23 tis. € | 40 tis. € | 44 tis. € | 46 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 714 € | 20 tis. € | 32 tis. € | 34 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 23 tis. € | 40 tis. € | 57 tis. € | 48 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 421 € | 2 312 € | 7 020 € | 2 147 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 144 € | 6 582 € | 9 494 € | 9 628 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 144 € | 6 582 € | 9 494 € | 9 628 € |
| Zásoby | 3 041 € | 3 498 € | 5 399 € | 2 548 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 407 € | 230 € | 552 € |
| Finančné účty | 2 103 € | 2 677 € | 3 865 € | 6 528 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 144 € | 6 582 € | 9 494 € | 9 628 € |
| Vlastné imanie | −6 328 € | −3 591 € | 3 429 € | 5 575 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −6 907 € | −11 tis. € | −8 591 € | −1 572 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 421 € | 2 312 € | 7 020 € | 2 147 € |
| Záväzky | 11 tis. € | 10 tis. € | 6 065 € | 4 053 € |
| Dlhodobé záväzky | 27 € | 79 € | 265 € | 390 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 10 tis. € | 5 800 € | 3 663 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Hlavná 453/20, 95193 Machulince, Slovenská republika
Adresa Hlavná 453/20, 95193 Machulince, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Luan Svadobné Centrum s. r. o.
Hlavná 453/20, 951 93 Machulince
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.