Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53627032・Železničná 4/A, 92001 Hlohovec・Založené 2021
Obrat 2024
33 tis. €
+55 %Zisk 2024
1 812 €
+117 %Aktíva
9 900 €
+18 %Vlastný kapitál
8 413 €
+27 %Zadlženosť
15,0 %
−6,2 ppHrubá marža
8,0 %
+1,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,4 %
+1,5 ppZisk / výnosy
ROA
18,3 %
+8,3 ppRentabilita aktív
ROE
21,5 %
+8,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,66
+42 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 152 €
+120 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,8 %
+1,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 413 €
+27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
93,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 643 € | 22 tis. € | 21 tis. € | 33 tis. € |
| Pridaná hodnota | 140 € | −294 € | 1 472 € | 2 654 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 734 € | 24 tis. € | 22 tis. € | 33 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 € | 774 € | 835 € | 1 812 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 137 € | 145 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 792 € | 7 493 € | 8 383 € | 9 900 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 792 € | 7 493 € | 8 383 € | 9 900 € |
| Zásoby | 4 231 € | 4 619 € | 3 170 € | 3 002 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 149 € | 1 533 € | 3 216 € | 2 308 € |
| Finančné účty | 1 412 € | 1 341 € | 1 997 € | 4 590 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 792 € | 7 493 € | 8 383 € | 9 900 € |
| Vlastné imanie | 4 742 € | 5 516 € | 6 601 € | 8 413 € |
| Základné imanie | 4 750 € | 4 750 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −8 € | 766 € | 1 601 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 € | 774 € | 835 € | 1 812 € |
| Záväzky | 1 050 € | 1 977 € | 1 782 € | 1 487 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 050 € | 1 977 € | 1 782 € | 1 487 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Cerovo 2, 96252 Cerovo, Slovenská republika
Adresa Donnerova 717/21, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Dlhá 195, 94907 Nitra, Slovenská republika
Adresa Pieninská 6430/13, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podzámska 2337/31, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Cerovo 2, 96252 Cerovo, Slovenská republika
Adresa Donnerova 717/21, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Dlhá 195, 94907 Nitra, Slovenská republika
Adresa Pieninská 6430/13, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Cerovo 2, 96252 Cerovo, Slovenská republika
Adresa Podzámska 2337/31, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Dlhá 195, 94907 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.