Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53630165・Rozvojová 2343/2, 04011 Košice - mestská časť Juh・Založené 2021
Obrat 2025
44 tis. €
−11 %Zisk 2025
6 162 €
−13 %Aktíva
34 tis. €
+16 %Vlastný kapitál
32 tis. €
+24 %Zadlženosť
5,0 %
−5,8 ppHrubá marža
22,5 %
−16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,9 %
−0,3 ppZisk / výnosy
ROA
18,3 %
−6,1 ppRentabilita aktív
ROE
19,3 %
−8,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
20,48
+118 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 850 €
−18 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
32 tis. €
+24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 50 tis. € | 49 tis. € | 50 tis. € | 44 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 558 € | 5 308 € | 19 tis. € | 9 946 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 50 tis. € | 50 tis. € | 50 tis. € | 44 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 608 € | 3 995 € | 7 073 € | 6 162 € |
| Daň z príjmov | 636 € | 729 € | 1 248 € | 688 € |
| Daň z príjmov splatná | 636 € | 729 € | 1 248 € | 688 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 18 tis. € | 20 tis. € | 29 tis. € | 34 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 20 tis. € | 29 tis. € | 34 tis. € |
| Zásoby | 1 653 € | 2 350 € | 3 253 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 10 tis. € | 17 tis. € | 23 tis. € | 32 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 319 € | 813 € | 2 178 € | 1 600 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 18 tis. € | 20 tis. € | 29 tis. € | 34 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 19 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 5 616 € | 9 223 € | 13 tis. € | 20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 608 € | 3 995 € | 7 073 € | 6 162 € |
| Záväzky | 3 386 € | 1 329 € | 3 116 € | 1 683 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 37 € | 41 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 386 € | 1 329 € | 3 079 € | 1 642 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Furčianska 477/38, 04014 Košice - mestská časť Košická Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Furčianska 477/38, 04014 Košice - mestská časť Košická Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3D GRAVIROVANIE s. r. o.
Rozvojová 2343/2, 04011 Košice - mestská časť Juh
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.