Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53630483・Športová 7193/2, 08001 Prešov・Založené 2021
Obrat 2025
39 tis. €
+25 %Zisk 2025
2 788 €
+184 %Aktíva
28 tis. €
+155 %Vlastný kapitál
7 797 €
+56 %Zadlženosť
72,3 %
+18 ppHrubá marža
63,4 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,1 %
+4,0 ppZisk / výnosy
ROA
9,9 %
+1,0 ppRentabilita aktív
ROE
35,8 %
+16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,15
−37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 164 €
+139 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,9 %
−14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
830 €
−83 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
164,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 26 tis. € | 25 tis. € | 31 tis. € | 38 tis. € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € | 24 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 25 tis. € | 31 tis. € | 39 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 239 € | 658 € | 983 € | 2 788 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 93 € | 340 € | 376 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 001 € | 6 086 € | 11 tis. € | 28 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 22 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 22 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 001 € | 6 086 € | 11 tis. € | 6 318 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 900 € | 4 705 € | 3 663 € |
| Finančné účty | 5 001 € | 5 186 € | 6 350 € | 2 655 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 001 € | 6 086 € | 11 tis. € | 28 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 369 € | 4 027 € | 5 009 € | 7 797 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −392 € | −1 631 € | −974 € | 9 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 239 € | 658 € | 983 € | 2 788 € |
| Záväzky | 1 632 € | 2 059 € | 6 046 € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 15 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1 632 € | 2 059 € | 6 046 € | 5 488 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Moyzesova 12781/49A, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Fričovce 257, 08237 Široké, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 12781/49A, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Fričovce 257, 08237 Široké, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.