Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53634438・Hollého 46, 08301 Sabinov・Založené 2021
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−424 €
−5,2 %Aktíva
4 251 €
−9,1 %Vlastný kapitál
3 911 €
−9,8 %Zadlženosť
8,0 %
+0,7 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-10,0 %
−1,4 ppRentabilita aktív
ROE
-10,8 %
−1,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
12,50
−9,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−84 €
−33 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-404,8 %
+135 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 911 €
−9,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−4 251 €
+9,1 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −70 € | 0 € | −403 € | −424 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 738 € | 4 738 € | 4 675 € | 4 251 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 738 € | 4 738 € | 4 675 € | 4 251 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 738 € | 4 738 € | 4 675 € | 4 251 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 738 € | 4 738 € | 4 675 € | 4 251 € |
| Vlastné imanie | 4 738 € | 4 738 € | 4 335 € | 3 911 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −192 € | −262 € | −262 € | −665 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −70 € | 0 € | −403 € | −424 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Župčany 283, 08001 Župčany, Slovenská republika
Adresa Rákocziho 2013/8, 08221 Veľký Šariš, Slovenská republika
Adresa Župčany 283, 08001 Župčany, Slovenská republika
Adresa Rákocziho 2013/8, 08221 Veľký Šariš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.