Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53642210・Vlčie hrdlo 483/76, 82107 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2021
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−396 €
+64 %Aktíva
2 982 €
−0,5 %Vlastný kapitál
−1 266 €
−46 %Zadlženosť
142,5 %
+13 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-13,3 %
+23 ppRentabilita aktív
ROE
31,3 %
−95 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,70
−9,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−56 €
+93 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-607,1 %
−562 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 266 €
−46 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
203,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 11 tis. € | 8 964 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −3 229 € | 1 877 € | −320 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 11 tis. € | 9 303 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 325 € | 1 187 € | −1 101 € | −396 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 5 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 244 € | 4 659 € | 2 998 € | 2 982 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 244 € | 4 659 € | 2 998 € | 2 982 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 385 € | 425 € | 425 € | 425 € |
| Finančné účty | 3 859 € | 4 234 € | 2 573 € | 2 557 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 244 € | 4 659 € | 2 998 € | 2 982 € |
| Vlastné imanie | −955 € | 232 € | −870 € | −1 266 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 630 € | −5 955 € | −4 769 € | −5 870 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 325 € | 1 187 € | −1 101 € | −396 € |
| Záväzky | 5 199 € | 4 427 € | 3 868 € | 4 248 € |
| Dlhodobé záväzky | 1 820 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 379 € | 4 427 € | 3 868 € | 4 248 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Vlčie hrdlo 483/76, 82107 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Vlčie hrdlo 483/76, 82107 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ATLANTIS MEDIA, s. r. o.
Vlčie hrdlo 483/76, 82107 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.