Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53646126・Za stanicou 10, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2021
Obrat 2025
43 tis. €
+17 %Zisk 2025
3 461 €
+80 %Aktíva
63 tis. €
+71 %Vlastný kapitál
13 tis. €
+38 %Zadlženosť
80,0 %
+4,8 ppHrubá marža
9,4 %
+2,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,0 %
+2,8 ppZisk / výnosy
ROA
5,5 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
27,3 %
+6,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,25
−6,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 845 €
+70 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
+38 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
44,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 31 tis. € | 37 tis. € | 43 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 259 € | 513 € | 2 415 € | 4 071 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 31 tis. € | 37 tis. € | 43 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 808 € | 289 € | 1 919 € | 3 461 € |
| Daň z príjmov | 319 € | 51 € | 340 € | 384 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 117 € | 18 tis. € | 37 tis. € | 63 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 117 € | 18 tis. € | 37 tis. € | 63 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 075 € | 2 665 € | 3 328 € | 3 753 € |
| Finančné účty | 6 042 € | 16 tis. € | 34 tis. € | 60 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 117 € | 18 tis. € | 37 tis. € | 63 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 999 € | 7 288 € | 9 206 € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 191 € | 1 999 € | 2 287 € | 4 206 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 808 € | 289 € | 1 919 € | 3 461 € |
| Záväzky | 1 118 € | 11 tis. € | 28 tis. € | 51 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 118 € | 11 tis. € | 28 tis. € | 51 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Hlavná 1039/21, 93005 Gabčíkovo, Slovenská republika
Adresa Hlavná 1039/21, 93005 Gabčíkovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Arresto s. r. o.
Za stanicou 10, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.